Česká TOP herečka z filmů pro dospěle (Paris Devine) má nejen dobré tělo, ale i pořádný úder.

Podívejte se na to jak trénuje Paris a jaké má pohyby. Určitě byste nechtěli jí přepadnout v noci a dostat “pár dobrých” do hlavy :D.

 

Trénuji😘😘😘

Příspěvek sdílený Paris Devine Pornstar💥13K💥 (@paris_devine),

Každý by měl uznat, že má nejen krasně vypracované tělo, ale i dobrou fyzickou kondičku.  Ovšem jsou tu i ty, kteří nedokážou se smířit s tím, že někdo tu postavu má opravdu dobrou. Jsou to především konkurentky v oboru.

Statistika zase nám napovídá něco jiného… Když to vezmeme všeobecně, Paris je dost slavná a často se dostane do nějakého TOPu, což již mluví za vše a dokazuje tím, že určitě není na tom špatně ani s postavou ani se vzhledem celkově.
“Hejty”, podceňovaní atd.? To vše akorát posiluje zájem o její osobu a půlka z tich co si o ní něco někde přečtou udělají vlastní názor, než “budou žrát” negativní názory a výsměchy od tich, komu jde jen o vyvolaní “hate/hype” reakcí.

“Hate” kvůli vzhledu?
Je tu někdo, koho by se nedalo “vyhejtovat”? Každý má nějaké plusy či mínusy. Ale řekněme to tak, Paris je také originální kvůli postavě, kterou má jako modelka do pódia.  Hubená postava je také krásná a má velký počet obdivovatelů. Je pravdou, že každý má rád jiný typ postavy a proto je naprosto normální, že někdo to nedokáže ocenit, tak jako ten, komu se tento typ postavy líbí.

Co nevadí zdraví, to ničemu neškodí, protože každý ten vzhled má jiný. Lze být i zdravě hubená, stejně jako mít zdravé objemy do určité míry, což Paris určitě není příkladem anorexií.

“Když není nalíčena – vypadá hrozně..” Nebudeme si nalhávat a řekneme si to na rovinu – každá holka je krásnější, když je správně nalíčená a upravená. Někdo nedokáže vylézt ani z domova, když nemá na sobě pořádný “make up”.. ale Paris klidně takovou fotku přidá do sociálních sítí, což teď zvládne ne každá slečna.

 

Je to herečka z filmů pro dospěle a je to fajn, že je originální a vynikne z té naprosté většiny 🙂 Neříkáme, že Paris si zvolila ten nejlepší nebo nejhorší job na světě (také ne každý by dokázal takový job mít). Třeba jí to zrovna baví a každý má možnost zvolit co chce ve svém životě dělat a čeho dosáhnout.

Není to namyšlená, arogantní nebo jinak nepříjemná slečna. Když si přečtete její publikace, zjistíte jaká doopravdy je – vytvoříte o ní svůj vlastní názor. 🙂

 

4401 Shlednuti 4 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
17