Messenger a tajemné konverzace!

Víte, že nedávno Facebook umožnil tajemné konverzace?
Každý z nás někdy chtěl poslat zprávu tajemně, aby nikdo jiný ji pak nepřečetl nebo jednoduše řečeno, aby nějaká zpráva nezůstala u někoho navždy.
Teď je možné zapnout i načasovaní – nastavit, kdy zpráva zmizí. Je jedno, jestli se zpráva příjemci zobrazí nebo ne – například za hodinu nebo 30 sekund (jak je Vám libo) zpráva bude odstraněna i odesilatele i u příjemce.
Ti, co si chtějí přečíst Vaše zprávy – již budou mít smůlu! Což je neskutečně super: Znamená to, že máte opravdové soukromí! Tajné služby, hakers a pod. by se teď měli vztekat kvůli tomu, že Facebook tohle všem umožnil. Jde taky o to, že zprávy se neposílají přes Facebook, ale přímo z mobilu na mobil a navíc se používá šifrování.
Zatím je tato funkce uskutečněna pouze na mobilech. Tajemnou konverzaci na PC a bez aplikace Messenger však neuvidíme a navíc to ještě není na 100% zprovozněno na všech mobilech. Momentálně tato funkce byla dostupná u 2 z 5 otestovaných námi mobilu s Messengerem, ovšem je možné, že někdo z nás neměl aktuální verzi Messengeru nebo například si takový typ konverzace nepovolil v nastaveních.

3
1
2

6049 Shlednuti 5 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry