KLASIK MLADÁ KREV!

Ahoj,dnes by jsme ti chtěli přestavit kluka co si říká KLASIK!Mohl by ses nám nejdříve představit než ti položíme pár otázek?

Klasik: Tak prvně bych se vám rad představil,jmenuju se David Dvořák a na internetu mě můžete najít pod přezdívkou KLASIK!1.Od kolika let děláš hudbu a jak jsi se k ní dostal?

” Vzpomínám si že to začalo už na základní škole,už tehdy sem si něco psal ale co přesně to už si nepamatuju:)spád to nabralo až na střední kde sem poznal Japha z Přerova .Ten měl v té době nahrávací studio tak sem u něj začal nahrávat.pamatuju že tam časem vznikly nějaké rozepře to sem se na to vykašlal a dal vědět Ondrovi .Od té doby nahrávám v Rooftop Studiu v Praze pod křídla Ondry Žatkuliaka za nic bych to nevyměnil:) ”2.Máš toho za sebou docela dost a všechno v pozitivum čeho se můžeme dál dočkat?

”Hele jako dá se říct že za tu krátkou dobu je toho i docela dost.Dělal sem například předskokana Majkovi Spiritovi,Ektorovy,klukům z Nerieš a ještě by se tam něco našlo ale nechci to tady všechno vypisovat.:)A co se týká tvorby tak sem opravdu rád že zhruba těch 80% lidí reaguje na mou tvorbu pozitivně:)Já osobně když sem začínal tak sem od toho nic nečekal takže dnes mě takové věci opravdu těší:)A plánuju plno dalších projektů:) Samozřejmně i zajímavé featy a produkce takže je se na co těšit:)Jen bohužel v dnešní době všecko stojí moc a není to sranda takže na klipy musím často dlouho šetřit pac klip od Rashida a zvuk Rooftop studia není zrovna lehká záležitost:)”3.Chystáš nějaké větší spolupráce nebo album?

”Jak už jsem říkal chystám toho hodně ale přijde mi že v dnešní době trošku vázne komunikace. Hodně lidí není schopných odepsat a když už odepíše tak tě překvapí třeba tím že ti řekne že chce za sloku 12 tyček.Já osobně těch chystám svoje první Album které půjde ven nejspíš na konci tohoto roku a nebo možná i později.Album bude se bude skládat převážně ze sólo skladeb. Najdete tam starej dobrej boom bap a nebo taky trochu z nového zvuku např. skladbu POSLOUCHEJ DOBŘE atd. Album by mělo obsahovat 12skladeb+bonus a ještě sem se zařekl že 12 skladeb 12 klipu sice nevím kde na to vezmu ale budu se snažit!”4.V kolika letech jsi napsal první text?

” Hele první text sem napsal zhruba v 15 ale co sem psal to už ti fakt neřeknu ale napsal sem toho opravdu hodně.Je to zhruba rok na zpět co sem pálil plnou igelitu starých textů.
5.Jaká je tvá vysněná spolupráce?
”A moje vysněná spolupráce?Pokud mam být kokot tak bych řekl DJ PREMIER ale co se týká CZ/SK upřímně já si to moc nejedu.Je tu hodně dobrých a talentovaných raperů ale kdybych měl říct koho bych měl fakt rád na featu tak je to DMS team REST sa nebo ELPE.
11958238_448366632005116_7855234898806010373_o

3641 Shlednuti 1 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
44