Priorita no.1 – NEVZDAT SE

                                                    priority.jpg

Není to tak dlouho, jsem seděla ve vlaku. Jela jsem do školy (značka: #poctivastudentka) a jak už to tak bývá – doháněla jsem poslední šance se něco naučit. Seděla jsem, před sebou učebnici nad kterou jsem usínala. Najednou si ke mně přisedla nějaká paní. Byla to starší dáma a mě zaujala především vůní jejího parfému. Dívala jsem se na ní a ona se opětovně dívala na mě.  Najednou se mě zeptala zda se učím. Já jí odpověděla, že se o to snažím, ale že mi to moc nejde. Ona se usmála a povídá: ,,A jaké jsou vaše priority, slečno?”. A mně to v ten moment došlo. 

♠♠♠

Došlo mi, že mám sice ve své hlavě priority. Mám jich tam opravdu hodně, ale je pravdou, že nad nimi moc nepřemýšlím. Nebo ano, ale nevěnuji jim takovou pozornost. 
Když jsem přemýšlela nad odpovědí, tak jsem si uvědomila, že jsem si je nikam nenapsala. Nikam jsem si je nezvěčnila a to je chyba – potřebuji to mít někde napsané. Je jedno kde, ale někde to být musí. 

Přemýšlení o tom kam to napíšu a kdy jsem nechala stranou a odpověděla té paní. 

♠♠♠

Dojeli jsme na konečnou stanici a paní mi povídá: ,,Je vidět, že ve svém věku jste velmi vyspělá a rozumná, což je opravdu dobře. V dnešní době se neztratíte.” . Celý den jsem tuto větu nosila v hlavě a upřímně? Stále jí tam nosím. 

A teď se dostáváme k věci, kterou jsem odložila – kam si ty priority napíšu.
Odpověď je jasná – budu to psát sem. S pravidelných odstupem času.

Tím chci říci, že budou následovat další články. Další články s názvem Priorita no. (číslo bude vždy doplněno). 

♠♠♠

Takže..

                       Priorita no.1 – NEVZDAT SE 

Je jedno kolik budete muset v životě překonat překážek. Je jedno jak velké nebo těžké budou. Hlavní je, abyste dokázali zatnout zuby a porazit je. 

Bude těžké se nevzdat. Bude těžké říct: ,,Jo, já to zvládnu ať to stojí cokoliv.”, ale jednou. Jednou se na to podíváte zpět a budete šťastni, že jste to nevzdali.

Dost lidí vám bude říkat ať se vzdáte. Hlavní je mít tu prioritu. Prioritu přes kterou nepůjdete i kdyby si měli o vás lidi támhle někde něco povídat. 

 

5012 Shlednuti 1 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
73