Postava s nadváhou je ideální? Největší vnucená blbost!

Proč lidem vnucují, že lidi s nadváhou nadváhu nemají?

Především je výhodnější, když všechny lidi mají tak nějak stejnou postavu, kterou může dosáhnout absolutně každý, když bude jíst genetické poupravené jídlo a jíž nebude nadávat na to, že tloustne, protože většina vypadá skoro tlustě a za normál se již považuje baculatější postava. Všichni budou mít tlustší stehna, “tukové úspory” na zadku a částečně i na břichu a ostatních částech těla. Fat, Girl

 

 

Podpoří se to i sociální reklamou. Do TV se dají baculatější pop hvězdy, do magazínu fotky lidí s mírnou nadváhou a je to tam… Vše, co člověk vidí v televizi nebo v magazínech pro dav, je důvěryhodné a považuje se za to, že tak to má “asi” být. 

 

Ovlivněno, názor je vytvořen, stádový instinkt hraje svou roli, “ovečky” začali šířit dál vnucený názor…

 

Když teď člověk vidí někoho s opravdu zdravou a normální postavou, tak začne házetAngry, Girl hlášky typu: “Vychrtlina!”, “Reklama na hlad!”, nebo dokonce zapojí do toho i “anorexii”, což už je samozřejmě nemoc, která vypadá mnohém hůř, než např. mladá slečna s výškou 170 cm a váhou 50 kg (i když správně mladá slečna by měla mít takovou váhu). 

 

Svět tloustne

Je teď spousta fastfoodového nevhodného jídla a sladkostí, během jejichž konzumaci dochází k hormonálnímu vlivu na tělo. Člověk se začíná nefoukávat. Vypadáte jako “krev a mléko?” – NE! Jsou to hormony a modifikované tuky!

Např. před 30. – 40. lety mladá generace byla o dost hubenější a bylo to naprosto normální. Proč? Nebyl to jen nějaký trend. Bylo to stravou. To, že mladá holka v 15 – 20 letech měla tukové zásoby na stehnech a na zadku (jak je tomu teď) a vypadala u toho hůř jak její máma po 30-ti, porodu a po zanedbaní sportu, dříve byla vzácnost…  Teď se takové holky považují za “hezké” a s “dobrou” postavou?! Gone wrong…

 

Proč je tedy lepší mít tu hubenější postavu?

Pokud máte i tu mírnou nadváhu, která se teď považuje za normál, zvětšuje se u toho zátěž na krevní soustavu a srdce.  U hubenější postavy takový problém odpadá.

Kilogramy navíc Vám přináší omezenější pochyb a budete se rychleji unavovat a více se potit.

 

S hubenou postavou cítíte lehkost, dokážete se rychleji pohybovat, tělo bude vylučovat méně potu, protože bude mít menší zátěž na potřebnou termoregulaci.

 

Utrácíte méně sil během přemísťovaní, když nenosíte v sobě zbytečnou váhu.

 

Pravděpodobně oblečení, které vidíte na standartních manekýnech, bude na Vás vypadat stejně dobře, jako na výloze.  S tlustější postavou toto očekávaní se Vám většinou nesplní a budete vypadat v tom jinak.Girl, Cloth

 

Pokud zhubnete, budete cítit rozdíl před a po… Většina lidí to srovnává s pocitem uvolnění, eviduje zvýšení produktivity a chuti do života a rovněž říkají, že nebudou chtít se v budoucnu vracet k tlustější postavě a raději budou udržovat tu hubenější postavu nebo občas ještě i o něco zhubnou, aby měli rezervu na svátky a dovolené plné jídla a mohli bezpečně jíst i ty nejvíce kalorická jídla a potom to vše stíht spálit, aby nedošlo k uložení tuku.

 

Jen vy se rozhodujete o tom, jakou postavu chcete mít… Neposlouchejte dav a mějte tělo, které je pro Vás nejvíce pohodlné. Netloustněte, protože někdo Vám okomentoval fotku na facebooku nebo řekl, že jste “vychrtlina” nebo “nemáte pořádnou velkou pr*el” – třeba je to jen závist, nebo ten člověk je natolik ovlivněn názorem ostatních, že již nemá vlastní názor.

 

8749 Shlednuti 3 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1