Ďábelský Sarkasmus – rozhovor s adminem stránky

Dnes jsme připravili rozhovor s adminem populární stránky Ďábelský Sarkasmus.
Jde o nejkvalitnější, největší a nejmodernější sbírku sarkastických hlášek.

Jak vznikla stránka?

Už před Ďábelským Sarkasmem, který z prvopočátku byl jenom na Facebooku, jsem měl dost známých Facebook stránek, jako například Přiznání Teenagerů. Z téhle stránky jsem moc neměl, protože hned po pár týdnech existence mi ji jeden admin ukradl.  No a teď k tomu, jak vznikl samotný Ďábelský Sarkasmus. Já jsem dlouhou dobu vypomáhal na různých stránkách, které nebyly moje a měl jsem tam nastavená pravidla, která jsem musel dodržovat. Bavilo mě to, tak jsem si jednoho dne řekl, že bych si mohl založit vlastní stránku. Založil jsem si tedy stránku nejdříve na facebooku, kde to slavilo obrovský úspěch. Až v lednu 2018 jsem přešel taky na Instagram.

Jak vznikl název stránky?

Upřímně, název mi trvalo vymyslet asi 5 minut. Když jsem si říkal různá slova,  jak pojmenovat stránku se sarkasmem, tak mě napadlo slovo Ďábelský. Sám dodnes nechápu pořádně, kde se ve mně vzalo slovo Ďábelský, ale jsem za to rád.

loading…

V jakém okamžiku sis řekl, že začneš s tvořením nebo to zkusíš?

Poprvé když jsem si to řekl, tak to byly letní prázdniny 2017. Jo, to bylo zrovna když jsem byl jako admin na jiných facebookových stránkách, kde se pro mě začala zpřísňovat pravidla, která si určoval správce stránky. Chtěl po mně, abych si vymýšlel až 10 sarkastických hlášek denně, což jsem nebyl schopný udělat. Tak jsem slušně řekl, ať si na tohle najde někoho jiného, no a vlastně tím okamžikem mě napadla myšlenka “Co tak vytvořit vlastní stránku, s vlastními pravidly?” No a dnes jsem tam, kde jsem a jsem za to nesmírně rád.

Co bereš jako motivaci?

Největší motivace je pro mě počet sdílení a počet lajků. Je to možná divné, ale taky hodně záleží na tom, jak lidi reagují na příspěvky v komentářích. Ale i přes to, když je několik komentářů negativních, až vulgárních, tak se snažím myslet pozitivně a pokusit se udělat stránku a příspěvky lepší.

Vydělávají ti něco tvé stránky?

Na to se mě ptalo už hodně lidí, vždy jsem měl stejnou odpověď a to, že ne nevydělávají. Jediným způsobem “výdělku”, se kterým souhlasím je prodej merche, který zařizujeme a nebo reklama firem, které mě osloví. Jsem rád, že mám takovou komunitu, jakou mám. To, co je pro mě nejdůležitější, je, abych mohl pořád bavit lidi.

 

Navštívit stránku můžete zde:

https://instagram.com/dabsaofiko

dabsa

 

6795 Shlednuti 4 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
3231