“Ružová koťátka” – Adele je teď velice populární!

Adele se proslavila díky svým příspěvkům na Facebooku,  které vyvolávají zcela různé reakce u uživatelů facebooku. Pokud navštěvujete velké skupiny na facebooku, určitě jste viděli její příspěvky a fotky.  “Růžová koťátka” je oslovení, které Adele vymyslela pro čtenáře příspěvků… i když občas ty koťátka po přečtení nového postu jsou velice zlobivá a v komentářích se chovají spíše jako divoká a neochočená koťátka 😀 A pravě proto jsme se rozhodli udělat s ní menší rozhovor. 🙂

17965414_1851439311762880_1146568800_n

1) Kde bereš inspiraci pro posty?

Inspiraci beru hlavně ve svojí hlavě, jsem hodně kreativní.. ale občas mě inspirují lidé a okolnosti v mém životě nebo já samotná.. vzhledem k tomu že znám fakt hodně lidí a dost cestuji.. většinou se jedná o nadsázku reálných typů osobností a jejich chování, ze situací co se skutečně stali nebo zdůrazňuji dominantní charakterové rysy různých lidí.

2) Máš vždycky originální názory, myslíš, že většina lidi chápe původní myšlenky příspěvků?

Nad tím se moc nezamýšlím.. já dělám to co mi jde, baví a vidím v tom prespektivu, a je na každém jak si to vyloží. 🙂

3) Kdy jsi začala s tvořením takových postu?

Ve 12cti, to jsem nejdříve psala provokativní statusy, a lidi se jich reálně chytli a začali mi různě nadávat, sledovat mě… a později mi začali chodit nabídky o spolupráci, provokování mám zabudované ve svojí osobnosti, a dělala jsem podobné věci dávno před tim než existovali soc sítě v realitě. Později byl mojí velkou inspirací Jan Zelenka atd.

 

4) Myslíš, že lidi by se měli zamyslet nad tím jak žijí a zkusit změnu k lepšímu? Často narážíš na styl života a způsoby vydělávání peněz.

Určitě hodně lidí, ano.. ale obecně tohle moc neřeším, ať si každý žije jak chce. Ale myslím že by lidé byli šťatnější kdyby poznali co mají rádi a začali pracovat na tom, aby jim to vynášelo peníze.. a více pracovali na sobě jako celku a věnovali se svým blízkým. Ale vždy je tu někdo kdo koná a kdo přihlíží. 🙂

 

5) Jsi vždycky upřímná?

V osobnim životě ano, vždy.. a někdy na to doplácím.. v práci a v rámci svojí tvorby lžu docela často, beru to tak že to k tomu holt patří.

6) Jaký máš názor na haters a co bys jim chtěla vzkázat?

Názor na ně nemám žádnej a vzkázat jim chci že děkuju a ať o mě dají vědět dál svému okolí a co nejvíc ať mě hejtí a sdílí.

7) Někdo založil fan stránku, myslíš, že je to dobrý náznak a chceš budovat svůj vlastní publikum? 

Určitě je to super a rozhodně to plánuji posouvat dál ale mám více vizí a nevím přesně ještě co a jak

 

 

8) jaké máš další koníčky?

Typické holčičí věci jako móda, estetika a tak.. mimo jiné ráda cestuji a ve volném čase se zajímám o lidskou anatomii a plastickou chirurgii. Ale já ráda informace nasávám a bavit se se mnou dá téměř o čemkoliv

 

Pokud Adele ještě neznáte nebo chcete se podívat na její příspěvky – už víte kde můžete najít její tvorbu. 🙂

´

12585 Shlednuti 1 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
163