Slavná TikTokerka Vampirkapetra – rozhovor

TikTok je relativně mladá aplikace, ale i tak, už získala obrovskou oblibu u teenagerů a také dospělých po celém světě!  Vampirkapetra začala natáčet videa na TikTok -u relativně nedávno, ale i za tak krátkou dobu stihla nasbírat nad 70.000 sledujících (aktuálně od 5.5.2019 do 08.2019). Ani ne za 3 měsíce?  Wau!

Jak jsi začínala?
Celé to začalo 5.5.2019, tedy rovnou aplikací tiktok, musicaly jsem neměla. Mé začátky byly stejné jako všech ostatních. Maximálně deset srdíček na videu, když se poštěstilo. Snažila jsem se být zajímavá, ale nechytlo se to.

Co ti pomohlo "vyrůst"?
První mé video, které mělo úspěch, byl můj první duet. Nasbíral neuvěřitelných 500 srdíček a tak jsem od té doby točila jen duety. To ale vždy získalo maximálně 500 srdíček a pak konec. Celé se to rozjelo po prvním videu, v kterém jsem rozbalovala balíček od jednoho z fanoušků, který stál pouze o to, vidět můj úsměv.

VP

 

Kdy jsi pocítila, že tvoje tvorba začíná mít velký ohlas?
V moment, co jsem přestala stíhat odpovídat na komentáře a s každým obnovením stránky mi přibyl minimálně jeden like. To ale pořád nezměnilo mé chování vůči fanouškům. Pořád je beru jako rodinu a nepovažuji se za slavnou, pouze trochu známější na jedné aplikaci.

Měla jsi duet s nějakým velmi slavným tiktokerem/muserem?
To právě záleží na tom, kdo je považovaný jako slavný. Protože já sama sebe za slavnou nepovažuji a duety mi povětšinou dělali tiktokeři zhruba se stejným počtem sledujících jako já. Někdo, kdo je známější na mne bohužel do teď asi nenarazil.

Tvůj názor na českou tiktok scénu?
Osobně nesleduji celou českou scénu, protože je nás neuvěřitelně moc. Ale lidi, na které jsem dosud narazila, se dělí na dvě skupiny: Tu kterou absolutně nechápu a nerozumím jejich tvorbě, a ty který prostě miluji. Troufám si říct, že jsem díky TikToku poznala dost nových kamarádů.

Refundo.cz cashback

Dostáváš hates, pokud ano, jak je bereš/vnímáš?
Každý má haters, i když není důvod hatovat. Už jenom ze závisti někdo napíše ošklivý komentář. Mne dost lidí píše, že mam neupřímný úsměv, ale v životě ho neviděli osobně, aby tohle mohli říct. Beru to spíš jako sílu, protože každý hate je člověk, který si na mě řeší svoje problémy a mě buď závidí, nebo se snaží dosáhnout něčeho tím, že to napíše. Já tyto lidi blokuju, protože když mě ten člověk rád nemá, tak nevidím důvod, aby mě sledoval.  Citově mne tyto komenty nikterak nezasáhnou, spíš se zasměju.

Bereš to jako arénu, kde se musí bojovat o slávu?
Nikdy jsem se nesnažila proslavit a být někomu vzorem. Spíš jsem chtěla tvořit něco, co mne baví, a aby se to lidem i líbilo. Doslova jsem tedy o nic nebojovala.  Ostatně celá sekce „Pro tebe/for you“, kam každý chce dostat své video, je tak náhodná, že se ani bojovat nedá.

Co je potřeba udělat, aby mít úspěch a mít velkou sledovanost?
To by mne upřímně taky zajímalo. Buďto točit tzv. cringe videa, anebo opravdu hodně úsilí. Já doteď nechápu, kde jsem to, co mám, nasbírala. Šla jsem svojí cestou, která se záhadným způsobem chytla. Ostatně opravdu nevím, co je na mé tvorbě výjimečnější, než na tvorbě jiných a proto velmi ráda podpořím i svým likem ostatní uživatele této aplikace.

 

Co děláš o volném čase?  

Pro mne už třetím rokem moc volný čas neexistuje, již od svých 14 let totiž chodím na brigády a do toho studuji. Když už se opravdu najde volný den, tak často předtočím několik videí do zásoby, jdu ven s kamarády nebo pečuji o svůj vzhled. Ostatně si i sama ujasňuji, co mám v plánu do budoucna, abych stále dělala to, co mne naplňuje, ale zároveň jsem se i rozvíjela a vzdělávala.

Čemu se věnuješ?
Věnuji se snad všem druhům umění. Herectví, fotomodeling, natáčení filmů, malování,… Je toho opravdu nespočet. Nejvíc ze všeho mne ale naplňuje práce s dětmi. Z toho důvodu pracuji také jako chůva, učím děti divadelnímu herectví a pomáhám při organizaci akcí pro děti.

Životní cíle?
Momentálně vystudovat vysokou školu. Do budoucna bych rozhodně ráda zůstala u toho, čemu se věnuji, a přidala k tomu všemu i přítele a svou vlastní rodinu. Věřím totiž, že tak jako mne naplňuje práce s dětmi, tak mne bude bavit i mít doma své vlastní. 😊

Nový rozhovor s Vampirkapetra! Exklusivně na webu https://Ex3.eu Dnes večer 🙂 TikTok: Vampirkapetra

Posted by Ex3.eu - Express Blogging on Thursday, August 15, 2019
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
102