YouTuberka, která natáčí strašidelná videa! Rozhovor s Ewitch!

Ewitch je jedna z Youtuberek, která se dostala do topu v Českém YouTube díky strašidelným voláním na prokletá čísla. Teď má velkou řadu “čerstvých” fanoušků, její kanál nasbíral tisíce odběratelů během několika dnů, což na YouTube znamená velký úspěch! O tom, co Ewitch plánuje a jaká byla její cesta k úspěchu, se dozvíte v rozhovoru!

22549894_518231671851451_1941790546252882858_n

Ex3.eu: Jak jsi začínala na YouTube a co pro tebe bylo hlavní motivací?

Ewitch: Popravdě jsem ani nevěděla, jak pořádně začít, ale mé první video bylo, tuším, na téma ,,problémy holek’’. Natáčet na YouTube jsem chtěla již delší dobu, ale nikdy jsem k tomu neměla úplnou odvahu. Bála jsem se, co na to řekne okolí apod. Nakonec jsem došla k názoru, že není důležité, co si myslí mé okolí, ale jak to cítím já a co si doopravdy přeji já. Přítel mě v tom podpořil a bylo rozhodnuto. Hlavní moje motivace byla a stále je, živit se tím, co mě baví, být sama sobě pánem a ne – blbě řečeno – dělat někomu pořád ,,otroka”. Ruku na srdce – tohle by chtělo spousta lidí, ale málokdo si za tím doopravdy dokáže jít.

 

ewitch

Ex3.eu:   Měla jsi nějaký vzor nebo jsi chtěla začít podle sebe a prorazit s něčím, co bude opravdu originální? Jak dlouho trvalo, než jsi začala cítit zájem diváků o videa?

 Ewitch:   Nějaké Youtubery jsem samozřejmě sledovala. Neměla jsem jednoho určitého jako vzor – svým způsobem všichni pro mě byli určitým vzorem. Vzorem toho, že chci dělat to, co oni. A to je – jak už jsem říkala – živit se tím, co mě doopravdy baví.

Chtěla jsem prorazit něčím originálním, ale to je na dnešní Youtube scéně celkem náročný úkol, protože co nápad – to už něčí video. Zkoušela jsem tedy všechno možné, ale jak je nakonec vidět – mé diváky nejvíce zaujaly videa se strašidelnou tématikou, takže toho se i nadále hodlám držet.

Poprvé jsem větší zájem diváků pocítila, když jsem natočila video pro Adama Jíchu, kde se vyjadřuji k jeho depresím. To ale byla jen taková nárazovka, pak ta sledovanost už zase nebyla to pravé ořechové. Teď je to rok, co natáčím na Youtube a musím říct, že teprve teď můžu jistě říct, že cítím vážný zájem diváků o určitá má videa.

Ex3.eu:    Většina YouTuberů natočí několik vlogů a končí tím, že je nikdo moc nesleduje… U tebe vidím, že ses nevzdala a dokázala se proslavit. Věnuješ tvoření nápadů a natáčení dost časů?

Ewitch:   Neřekla bych, že jsem se proslavila
Možná jsem se stala trochu známější, ale ke slávě to má dle mého názoru hodně daleko.
Jinak jsem samozřejmě taky už měla párkrát sto chutí se na to vyprdnout, protože když jsem viděla, kolik do toho vkládám času a jaká je odezva – přišlo mi to chvílemi až zbytečné. Ale jsem člověk, co se hodně zajímá o pozitivní myšlení a sílu myšlenek, tudíž jsem dál věřila (a že to mnohdy bylo fakt těžké) a šla si dál za svým snem.

Jak už jsem teď nakousla – do natáčení někdy vkládám hodně času. Ale záleží samozřejmě na druhu videa, na jeho zpracování apod. Jsou videa, která mi zaberou třeba jen hodinku, dvě. A pak jsou třeba videa, která mi zaberou i několik hodin. Co se týče tvoření nápadů, tak jsou dny, kdy mě něco napadne a hned ve své představě vidím, jak to video bude vypadat.
No a pak jsou i dny, kdy mi nějakou dobu chvíli trvá, než přijdu na to, co natočit, aby to lidi zaujalo a bavilo.

Ex3.eu:   Série strašidelných vlogů má zatím největší úspěch a fanoušky chtějí pokračování. Plánuješ nadále pokračovat v hororové tematice nebo další vlogy budou úplně o něčem jiném?

Ewitch:  Určitě plánuju pokračovat ve strašidelné tématice, ale pokud jde o prokletá čísla, tak další díly už neplánuji. Nechci se plácat pořád na jednom místě a točit to samé dokola, když mam spousta jiných nápadů na videa.

 

 

Děkujeme Ewitch za její čas a ochotu! Jak vidíte, sláva na YouTube nepřichází sama a je potřeba zkoušet různé věci a hlavně se nevzdávat! Můžete se těšit na její další tvorbu ve strašidelné tematice, ale žádné další spoilery k tomu nemáme a spíš se necháme překvapit! Ale i o to je to zajímavější, budete muset sledovat její kanál, aby být v obraze a nezmeškat nové video, které bude už nejen o volaní! Pokud jste doteď neviděli ani jedno video od Ewitch, podívejte se na její kanál.

 

8595 Shlednuti 3 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
611