Jak správně se seznámit s holkou?

RANDEVU

První dojem je velmi důležitý. Pokud první dojem o vás bude špatný nebo vůbec žádný dojem neuděláte, bude to pro vás hned o 50% horší.

Holku je třeba zaujmout. Nesnažte se zaujmout holku něčím co by ji mělo zajímat a vás ne. Tak si uděláte buď ostudu nebo prostě si bude myslet, že vás to opravdu baví. Pokud holku mohou zajímat stejné věci jako vás, je to dobrý znak. Pokud nemate žádné body střetu, pak je to blbí nejen pro seznámení ale i pro možnou budoucnost.
Musíte zhodnotit její chovaní a to, jak na vás reaguje. Pokud holka odpovídá velmi krátce a bez emoci, to znamená, že ztrácíte čas a raději byste měli stejným způsobem ukončit konverzaci co nejdříve a odejít pryč.
Pokud slečna „zažraně“ vás poslouchá, nekouká často do stran a ne hraje si z něčím v ruce a nemá oči naměřené buď dolu nebo na něco zajímavějšího.. snad vše jde dobře.
Pokud slečna nepoklada otázky a nechce aktivně rozvíjet rozhovor dal, to je naznak, že ji to buď nebaví nebo čeká až už konečně odejdete.
Pokud slečna odpovídá neutrálně a začíná uvádět v příkladech další chlapi a nemluví přitom o vás a neříká, že jste něčím lepší, to znamená, že nejste pro ní o něco lepší než ostatní její „Kamarády“.

10110 Shlednuti 1 Shlednuti dnes
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
1062

Napsat komentář